Międzynarodowa doskonałość w katalogu

O nas

Az-Polska.com jest częścią multimedialnej branży wydawniczej, pracującej nad rozwojem katalogów biznesowych i dostarczającej firmom potrzebne listy biznesowe, niezbędne do wdrażania strategii marketingowych. /p>

Az-Polska.com jest profesjonalną i wysoce wydajną platformą sieciową, która koncentruje się na oferowaniu szerokiej gamy bezpłatnych danych klientom, którzy muszą przeglądać różne podmioty, takie jak firmy, organizacje czy instytucje.

Poza bogatymi katalogami składającymi się z wszystkich firm w kraju, nasza firma zapewnia także darmowe usługi konsultacyjne, dostępne online. I naszych bazach danych, klient może znaleźć różne rodzaje informacji takie jak numer telefonu, strona internetowa, adres mailowy, kategoria produktu, liczba pracowników, i wiele innych.

Wraz z konsultacjami zapewniamy:

  • darmowy wykaz dostępny dla wszystkich firm chcących zapewnić dokładne i precyzyjne informacje w celu dotarcia do nowych potencjalnych klientów, poprzez widoczność zapewnianą przez naszą platformę.
  • Dostarczanie dokładnych i kompleksowych list marketingowych, opracowanych przez profesjonalny personel, po zbadaniu szerokiego zakresu wariantów i czynników, w celu określenia wysokiego poziomu skuteczności każdej inicjatywy marketingowej