Wstaw kod promocyjny

Tworząc kupon możesz wygenerować zindywidualizowaną ofertę dla serwisów lub produktów w Twojej firmie. Aby zarządzać kuponem możesz wprowadzać zmiany i warianty, możesz sprzedać aktywny kupon i ten, który wygasł.

Udostępnij swoje promocje tysiącom użytkowników, którzy codziennie logują się do naszej witryny.

Nie akceptujemy włączania kuponów do gier hazardowych, usług medycznych, farmaceutycznych, broni, produktów i usług dla dorosłych, alkoholu lub erotyczno- seksualnych, duplikatów produktów i z tym powiązanych oraz promocji nielegalnych usług lub produktów.Wprowadzenie kuponu jest naprawdę proste, musisz tylko wypełnić formularz (lub go edytować), opisując charakterystykę tego, co robisz i oferowanymi usługami lub produktami, bez tego opisu nie uzyskasz dostępu do kuponu okolicy.

Wybierz rabat, który chcesz ofiarować klientowi, który pojawi się w Twoim sklepie z kuponem wydrukowanym z witryny. Dzięki tym promocjom daje się klientom możliwość wydruku i podarowania lub pokazania telefonu bezpośrednio do sklepu.
Przykład kuponu:
50% zniżki na zmianę oleju
-50%
Ważne
zawsze
w naszym garażu na każdą zmianę oleju
Ten kod promocyjny jest dostępny na zmianę oleju w samochodzie. Wydrukuj i zapisz ten kupon do naszych warsztatów, aby mieć 50% zniżki na zmianę oleju.
Przedstaw ten kupon na:
Garage John Doe 111, Bourke St 3000 Londyn UKI (UK) Numer telefonu: 000000000
Wydrukuj21/09/2023 - 17:30:58 - https://www.az-polska.com